U bent hier:

Openluchtbioscoop Park Oog in Al

Openluchtbioscoop Park Oog in Al
LocatiePark Oog in Al
Datumzaterdag 31 augustus 2019

Voor de eerste keer organiseren we in samenwerking met Unicef een bioscoopavond. Uitstekende gelegenheid om na de zomervakantie met je vrienden af te spreken. De film die we vertonen is Black Panther uit 2018. Breng een lekker kleedje mee om op het gras te zitten.

Waar: Park Oog in Al
Wanneer: 31 augustus 2019
Start: rond 20:30
Einde: rond 23:30
Entree: gratis

In het park verkopen we fris en popcorn.

Sponsor Unicef met het Filmmenu

Het Landhuis, Smoesjes en Buurten serveren op 31 augustus een Unicef filmmenu. Voor elk gekozen filmmenu zal er een bedrag aan Unicef gedoneerd worden. Ga dus even gezellig met je familie of vrienden voor de openluchtbioscoop een hapje eten.