Nieuws

Sint-Maarten in Oog in Al zondag 11 november

Hilke

Op zondag 11 november staat ook onze wijk in het teken van Sint-Maarten. Samen met de Stichting Vrienden van de Domincus, organiseert de wijkvereniging een lampionnenoptocht en inzamelingsactie. Om 18.45 uur verzamelen we op het Herderplein voor de lampionnenoptocht. Met onze mooiste lampion met lichtje lopen we door de straten met muziek van de Bazuin. We eindigen bij de Dominicuskerk waar warme choco met lekkers klaarstaat. Geheel in stijl met de Sint-Maarten gedachte, zamelen we ook dit jaar bij de Dominicuskerk weer (houdbare) levensmiddelen in voor de voedselbank. 

We zijn nu al benieuwd naar al die prachtige lampionnen en de opbrengst van de inzamelingsactie! Heel graag tot ziens op zondag 11 november om 18.45 uur op het Herderplein en/of bij de Dominicuskerk. 

Realisatie: verenigingenweb