Nieuws

Sinterklaasintocht zaterdag 24 november

Hilke

Ook dit jaar komt Sinterklaas aan in Oog in Al en zet hij vanaf zijn pakjesboot voet aan wal op de Kanaalweg. Zijn jullie er ook weer bij? Vanaf 13.30 uur staan we klaar om de boot binnen te zien komen en vanaf 14.00 uur maken de Sint en z'n pieten een feestelijke tocht door onze wijk met fanfare de Bazuin. Bij slecht weer wordt de route van de intocht ingekort.

De optocht eindigt rond 14.45 uur bij de 2e Marnixschool. Dan start daar het Sinterklaasfeest voor kinderen van 4 tot en met 7 jaar. Inschrijven voor het sinterklaasfeest in de 2de Marnixschool kan vanaf vandaag (via Eventbrite). Vanaf 14.45 gaan de poorten van het hek van de school open. Om 15.00 uur gaan de deuren van de school open start het feest. Ouders mogen niet mee. Vergeet s.v.p. niet het 06 nummer van een ouder/verzorger zichtbaar aan te brengen op de kleding van het kind.

Graag tot ziens bij de intocht en/of het sinterklaasfeest!

Realisatie: verenigingenweb