Nieuws

Sinterklaasintocht en feest 25 november 2017

Hilke

Feestelijke Sinterklaasintocht - Op zaterdag 25 november 2017 komt Sinterklaas aan in Oog in Al. De wijkvereniging heeft van Sinterklaas gehoord dat hij om 13.30 uur wil aanmeren bij de kade aan de Kanaalweg, ter hoogte van de Cereolfabriek. Vanaf 13.00 uur staat het orkest klaar om hem en zijn pieten welkom te heten. De Sint zou het hartstikke leuk vinden als er veel kinderen en ouders komen om liedjes te zingen. Aansluitend wordt er een optocht gelopen door de wijk Oog in Al.

Groot Sinterklaasfeest - Ook dit jaar vieren we de aankomst van Sinterklaas met een groot feest voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 7 jaar (groep 1 t/m 4 van de basisschool). Het feest start om 15.00 uur bij de Marnixschool. Aanmelden voor het grote sinterklaasfeest kan via deze website. https://www.wijkverenigingooginal.nl/sinterklaasfeest

Realisatie: verenigingenweb